Sprawdź co się u nas dzieje

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2020 ponownie w PUP Gliwice!

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach już po raz ósmy organizuje Dni Otwarte Poradnictwa Zawodowego w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2020 pod hasłem „DoradzaMY zawodowo – wybieraMY odlotowo".

Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) to coroczne działanie mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery. Ogólnopolski Tydzień Kariery zorganizowany został po raz pierwszy w Polsce jesienią 2009 roku. Organizatorem tegorocznej XII edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest niezmiennie Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP - http://www.sdsiz.com.pl/.

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2020  objęty jest patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Doradcy zawodowi, jako specjaliści rynku pracy, są kluczowymi osobami wspomagającymi proces budowania i rozwoju kariery zawodowej. Naszym celem jest wsparcie w rozwoju zawodowym zarówno osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia, jak również młodzieży szkolnej oraz specjalistów wspierających rozwój zawodowy innych w codziennej pracy.
W zawiązku z tegoroczną inicjatywą, PUP Gliwice przygotował ofertę wsparcia, której celem jest szerzenie idei Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery oraz popularyzacja wiedzy na temat planowania własnej kariery.

W ramach promocji OTK będziemy dla Państwa dostępni podczas konsultacji online „DoradzaMY ZAWODOWO – TY wybierasz ODLOTOWO". Dzięki konsultacjom zdalnym możliwe będzie również wsparcie w zakresie badania predyspozycji zawodowych „Odkryj swoje odlotowe predyspozycje zawodowe". Konsultacje prowadzone będą zdalnie za pośrednictwem platformy Zoom oraz telefonicznie. Pragniemy poinformować, że ze względu na taką formę konsultacji będą obowiązywały zapisy (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 32 444-23-99). Wszelkie informacje oraz linki aktywacyjne będą podawane zainteresowanym przed terminem konsultacji mailowo lub telefonicznie.

Na naszym Facebook'u odnajdą Państwo szereg cennych informacji dotyczących planowania własnego rozwoju zawodowego czy najczęściej zadawanych pytań doradcom zawodowym „Doradcze Q&A" oraz poradnik „Odlotowe zawody w czasie pandemii". Dla osób poszukujących stałego zatrudnienia dostępne będzie wydarzenie na naszym fanpage'u „Odlotowa szychta", czyli zdalne mini targi pracy.

Szczegółowe informacje na temat inicjatywy Naszego Urzędu oraz zapisy na konsultacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 32 444 23 99, 519-130-779.