Członkostwo w Cechu

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Gliwicach jest stowarzyszeniem zrzeszającym zakłady rzemieślnicze oraz małe przedsiębiorstwa różnych branż z obszaru ziemi gliwickiej i okolic.

Dlaczego warto należeć do Cechu?

Otrzymasz od nas naszą gotowość do udzielenia Ci pomocnej informacji. Będziesz mógł liczyć na:

• zorganizowanie kursów przygotowujących do nabycia kwalifikacji zawodowych,
  • zorganizowanie szkoleń wg zgłaszanych potrzeb,
  • Poprawisz wizerunek firmy,
  • Otrzymasz potrzebną pomoc w  rozwiązywaniu  problemów.

Aby zostać członkiem Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Gliwicach a co za tym idzie aby móc korzystać z usług prawnych, informacyjnych, doradztwa, pomocy i szkoleń należy zgłosić się do Biura Cechu i złożyć wniosek o przyjęcie w poczet członków Cechu do Zarządu Cechu.

Dokumenty niezbędne do zrzeszenia się w Cechu:

1. Wypis z ewidencji działalności gospodarczej ( CEIDG),
  2. Decyzję o nadaniu NIP,
  3. Decyzję o nadaniu numeru statystycznego REGON,
  4. Uprawnienia do szkolenia, kwalifikacje własne lub mistrza szkolącego ( w tym świadectwo ukończenia szkoły/ studiów wyższych)
  5. Uprawnienia pedagogiczne.
  6. Do wglądu - ocena ryzyka zawodowego
  7. Do wglądu - zaświadczenie o ukończeniu kursu dla inspektorów ds BHP

ZAPRASZAMY DO NASZEGO GRONA WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW PROWADZĄCYCH ZAKŁADY RZEMIEŚLNICZE A TAKŻE TYCH WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY SZKOLĄ UCZNIÓW

Dokumenty do pobrania:

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin sekcji branzowych.pdf)Regulamin sekcji branżowych[Regulamin sekcji branżowych]456 kB